Dereceli Gözlük Çerçevesi

Dereceli gözlük çerçevesi veya numaralı gözlük çerçevesi seçmek zor iş. Lütfen çerçeve seçimleri için optik mağazalardan destek alın. Trend Optik Kavacık olarak bir çok ünlü markanın en popüler gözlük çerçevelerini optik mağazamızda sergiliyoruz. Tüm ürünlerimiz garantili ve sertifikalıdır. Garanti belgeleri ve tüm aksesuarlarıyla size teslim edilir.

Numaralı Gözlük Çerçevesi

Yüzünüze uygun dereceli gözlük çerçevesini bulmalısınız. Beğendiğiniz çerçeve sağlık kurallarına uygun olmalı. Plastik, metal, kemik veya diğer malzemelerden yapılan çerçeveler bakanlığın belirlediği standartları karşılamalı. İşportadan gözlük çerçevesi almayın!

İşporta Gözlük Kullananlar Sağlığınızdan Olabilirsiniz!

Optik Gözlük Çerçevesi

Optik gözlükler en çok kullanılan gözlüklerdir. Güneş gözlüklerinden daha çok kullanılıyorlar. Göz rahatsızlığımız var ise gün içerisinde sürekli olarak gözlük kullanıyoruz. Bu da dereceli gözlük çerçevesi seçerken daha dikkatli olmamız gerektiği anlamına geliyor.

Çerçeve seçerken kullanılan malzemeye alerjiniz olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir. Lisanslı orijinal ürünlerde alerjen madde bulunmamasına rağmen cildiniz yine de alerjik reaksiyon gösterebilir. Trend Optik Kavacık olarak tüm müşterilerimize bu konuda destek oluyoruz.

Bir diğer dikkat edilmesi gerek konu ise gözlüğün ağırlığıdır. Gözlük burnunuza ve kulaklarınıza çok fazla baskı yapmamalı. Gün içerisinde kullanırken size rahatsızlık vermemeli. Yüzlerce model arasından estetik olanı seçebilirsiniz ama beğendiğiniz dereceli gözlük çerçevesi yüzünüze uygun olmayabilir. Bu konuda uzman optisyenlerimiz mağazamızda size en iyi modeli seçebilmeniz için destek vermektedir.

Kemik gözlük çerçeveleri daha ağır olurken titanyum gözlük çerçeveleri tüy kadar hafif olabiliyor.

Dereceli Gözlük Çerçevesi

Optik gözlük çerçevesi seçerken çerçeveye takılacak optik camın da önemi çok büyük. İlerleyen teknoloji sayesinde daha ince, daha hafif ve daha geniş açılarda görme netliği sağlayan camlar mevcut.

Titanyum bir çerçeve seçip ağır bir cam yaptırırsanız seçtiğiniz çerçevenin hafifliği önemini yitirir.

Her zevke hitap eden gözlük çerçeveleri yapılıyor. Yüzlerce hatta binlerce model mevcut. Hem size yakışan hem de yüzünüze uygun modeli seçmek çok önemli.

Hem numaralı gözlük çerçevesinde hem de optik camlarda bir kullanım ömrü vardır. Göz sağlığınız açısından bu sürelere uymanızda fayda vardır. Hem çerçeve hem de camlar 3 yıl kullanım sonrasında değişimin yapılması önerilir.

Kavacık Gözlükçü

Kavacık dereceli gözlük çerçevesi ihtiyaçlarınız için Beykoz’da bulunan Kavacık mağazamızı ziyaret edebilir ve sorularınız için 02164653700 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz web sitemizde yer alan WhatsApp destek hattından hızlı destek alabilir veya trendoptikkavacik@gmail.com epostası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilendirme: Yasal prosedür gereği optik çerçevelerde internetten satış hizmetimiz bulunmamaktadır. Ürünlerimizi Kavacık optik mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Yıllık Tecrübe
0 +

Kavacık Optik Mağazamız

Kavacık Mahallesi, Otağtepe Caddesi, No:78, Beykoz/İstanbul

Bizi Arayın

0216 465 37 00