Kavacık Gözlükçü

Kavacık gözlükçü denildiğinde Trend Optik olarak ilk akla gelen optik firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Serkan, Gökhan ve Hakan kardeşler olarak 1999 yılında kurduğumuz firmamız ile bu güne kadar sayısız mutlu müşterimiz oldu.

Önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı. Çünkü müşteri memnuniyetini maddiyattan önde tutuyoruz. Bu sebeple bize sonsuz güvenen müşterilerimiz gözlük ve lens ihtiyaçları için her zaman bizi tercih ediyorlar.

Trend Optik için yapılmış Google yorumları buradan okuyabilirsiniz. Siz de yorum yapmak için lütfen buraya tıklayın.

Trend Optik Kavacık Gözlükçü

Uzun yıllardır Kavacık’ta esnaf olmanın bize kattığı tek bir şey varsa o da “yenilikçi olmak”.

Gözlüklerde dünya markaları Trend Optik Kavacık’da.

Ünlü markaların en trend güneş gözlüklerini sizler için Kavacık mağazamızda sergiliyoruz. Her geçen sezon ürün çeşitliliğimizi zenginleştiriyoruz.

Yıllardır sayısız model ile en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Tarzınızla fark yaratırken sağlığınızı da kaybetmeyin.

Tüm ürünlerimiz orijinal olup iki yıl garantilidir. Garanti belgeleri ürün ile verilecektir.

Güneş gözlüğü satışımız vardır.

SGK Anlaşmalı Kavacık Gözlükçü

Trend Optik olarak SGK anlaşmamız vardır. Gözünüzün bozukluk derecesine uygun gözlük takmalısınız. Bu sebeple göz doktorunuzun size verdiği reçeteye göre numaralı gözlüklerinizi uzman ve güvenilir optisyenlere yaptırmanız göz sağlığı için önemlidir.

Gözlük Tamiri

Gözlük tamiri hizmetimizle beğendiğiniz ve sizin için değerli olan gözlüklerinizden vazgeçmeden yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lens

Her yerden lens alınmaz. Çünkü lenslerin orijinal ve son kullanım tarihlerinin geçmemiş olması gerekiyor. Lens için önce muayene olun ve reçeteniz ile sadece optik mağazaları ziyaret edin. İnternetten lens satışı yasaktır. Lütfen sağlığınız için internetten lens almayın!

Trend Optik Kavacık Gözlükçü

İhtiyaçlarınız için Kavacık mağazamızı ziyaret edebilir ve sorularınız için 02164653700 numarasından bize ulaşabilirsiniz. 

Dilerseniz web sitemizde yer alan WhatsApp destek hattından hızlı destek alabilir veya trendoptikkavacik@gmail.com epostası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yıllık Tecrübe
0 +

Kavacık Optik Mağazamız

Kavacık Mahallesi, Otağtepe Caddesi, No:78, Beykoz/İstanbul

Bizi Arayın

0216 465 37 00