Kavacık Ray-Ban Yetkili SatıcıRay-Ban en popüler güneş gözlüğü üreticilerinin başında gelir. Trend Optik olarak Kavacık bölgesinde Ray-Ban yetkili satıcısıyız.

Ray-Ban güneş gözlükleri ince bir işçilik ile adım adım her detayına dikkat edilerek yapılır. Ve gözlük camlarından çerçevesine hatta aksesuarlarına kadar göz sağlığınızı düşünerek üretim yapar.

Ray-Ban hangi ülkeye ait?

1936 yılında Bausch & Lomb tarafından Amerika’da kurulan Ray-Ban, 1999 yılında Luxottica tarafından satın alındı.

Ray-Ban gerçekliği nasıl anlaşılır?

Ray-Ban güneş gözlüklerinin tüm dünyada popüler olmasından dolayı sahteleri üretilmeye başlanmış ve piyasaya sürülmüştür.

Neden sahte güneş gözlüğü kullanmamalısınız sorusunun cevabı bu yazımızda. Körlüğe Davetiye: Sahte Güneş Gözlüğü

Ray-Ban, gözlüklerinin sahte olanlardan ayrılması için kopyalanması maliyetli bir çok önlem almıştır ama maalesef kopyacılarla başa çıkamıyor.

Ray-Ban güneş gözlüğü alırken endişeleriniz varsa ve gözlük alırken tereddüt ediyorsanız işte size bir kaç ipucu:

  • Her Ray-Ban orijinal saklama kabı ile verilir. Ray-Ban kutusundan çıkan kitapçıkta bakmanız gereken bazı püf noktaları var. Mutlaka logo, seri numarası, model numarası, gözlük camı bilgisi, çerçeve bilgisi, üretici ve dağıtıcı bilgisi kontrol edilmeli.
  • Ray-Ban güneş gözlüklerinin burun yastıklarında oyulmuş bir şekilde RB yazısı yer alır. Bu yazı yoksa gözlüğünüz sahtedir.
  • Ray-Ban gözlüklerinin üst camında lazerle yazılmış “Ray Ban” yazısı bulunur. Bu yazı camın farklı yerinde ve lazer yerine yapıştırma, boya vs. bir şekilde yazılmışsa gözlüğünüz sahtedir.
  • Ray-Ban güneş gözlüğünün kulak üstüne ve arkasına denk gelen kauçuk özeldir. Bu sebeple sert ve yapışkan bir yapıya sahiptir.
  • Ray-Ban gözlüğünüz ile birlikte size verilen kartı kontrol edin. Bu kart Ray-Ban tarafından yüksek kalitede hazırlanır.
  • Her bir Ray-Ban gözlük ile size garanti belgesi verilir. Bu garanti belgesini ve üzerindeki kaşeleri kontrol edin.

Kavacık Ray-Ban Bayii

Ray-Ban Chromance nedir?

Ray-Ban, yenilikçi bir gözlük firması olarak her sezon sınırları zorluyor. Çok özel tasarım ve teknoloji ile Chromance camları üretiyor.

Chromance camların özelliği renkleri vurgulayarak ve kontrat dengesi yaratarak ışığı optimize diyor. Bu sayede zararlı UV ışınlarını yüksek oranda filtreliyor ve yansımaları önlüyor. Göz kamaşmalarını %100 ortadan kaldıran Ray-Ban, kusursuz netlik ile size rahat bir görüş sağlıyor.

Yine özel ürettiği renkli degrade aynalı camları ile hem tarzınızı tamamlıyor hem de tüm koşullardaki ışık ortamlarına uyum sağlıyor.

Trend Optik Kavacık Ray-Ban Yetkili Satıcı

Ray-Ban, bayiilerine ve yetkili satıcılarına özel bir dijital ekran verir. Bu dijital ekranda her bayiye eş zamanlı Ray-Ban genel merkezinden gönderilen görseller yer alır. Bu sebeple Ray-Ban dijital ekranının olmadığı bayiiden alışveriş yapılmamalı.

Trend Optik Kavacık gözlükçü bayimizde Ray-Ban firmasınız bize yetkili satıcı olduğumuzdan dolayı verdiği dijital ekranı vitrinimizde görebilirsiniz.

Trend Optik’ten satın aldığınız her bir Ray-Ban orijinal kutusu, sertifikası ve garanti belgesi ile size teslim edilir.

Ray-Ban ikonik güneş gözlüğü modelleri Aviator, Wayfarer, Clubmaster ve Round’dur. Trend Optik Ray-Ban yetkili satıcısı olarak Kavacık mağazamızda ikonik Ray-Ban güneş gözlüğü modellerini bulabilirsiniz.

Yıllık Tecrübe
0 +

Kavacık Optik Mağazamız

Kavacık Mahallesi, Otağtepe Caddesi, No:78, Beykoz/İstanbul

Bizi Arayın

0216 465 37 00